نتایج جستجو برای عبارت :

ازینجا روی نیمکت های مشرف به شهر.

حاجی اولین سالی بود که به حج مشرف شده بود کنار بیت الله الحرام جوانی کنارش نشسته بود. سوال کرده بود از کجا آمده ای حاجی گفته بود از ایران. در جواب متقابل شنیده بود که از حوالی مدیترانه آمده است. بعد جوان گفته بود سال آینده نمی توانی بیایی حج. ولی از سال بعد هر سال خواهی آمد. حاجی دوسال بعد شد مدیر کاروان و  همه ساله حج مشرف می شود. 
هتل آپارتمان امید مشهد یکی از هتل آپارتمان های 5 ستاره لوکس می باشد که در سال 1390 در فاصله 2 دقیقه ای از حرم مطهر تاسیس گردید. این هتل آپارتمان مدرن و زیبا دارای فضایی منحصر به فرد در بین سایر هتل آپارتمان ها می باشد که ویژگی نزدیکی و زیبایی هتل و امکانات بالای آن از نکات مورد توجه می باشد این هتل آپارتمان در نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله بسیار کمی که تا حرم مطهر دارد , از این رو هتل آپارتمان امید مشهد را می
 امام صادق ع فرمود چون اراده کار خبری نمودی تاخیرش مبنداز زیرا خوای عزوجل گاهی بر بنده مشرف میشود که او مشغول طاعتی است پس می فرماید بعزت وجلالم سوگند که ترا پس از این هرگز عذاب نکنم وچون اداده گناهی کردی انجام مده زیرا گاهی خدا بر بنده مشرف میشود که اومعصیتی انجام میدهد پس میفرمایدبعزت وجلالم که ترا بعد از این دبگر نخواهم امرزیدهرگاه یکی از شمااهنگ کار خیر یا رساندن نفعی بدیگری کرددو شیطان در جانب راست و چپش باشند پس بایدبشتابد که اورااز
حقاً و انصافاً خدمت آستان مقدس امام هشتم علیه‌السّلام وقتى با شرایط و
شئون ویژه‌ى آن انجام بگیرد، از بزرگترین ارزشها و بزرگترین افتخارات است و
امروز چنین چیزى میسور است و وجود دارد، بنده هم افتخار مى‌کنم اگر چه به
نام و نه به عمل جزء شما هستم و مشرف به خدمت این آستان قدسم ... این سخن
دل را با شما در میان بگذارم که دل ما آن جایى است که شما همواره در آن‌جا
مشرفید و خوشا به حالتان و حقیقتاً شیرین‌ترینِ لحظات براى بنده، آن لحظاتى
است که به آس
مخفی بودن اولیای الهی در بین مردم
▫️حجة الاسلام سید حسین هاشمی نژاد می گفتند:یک روز که در خدمت آقا شیخ جعفر مجتهدی نشسته بودم، صحبت از تشرف بعضی از بندگان بی نام و نشان خدا به محضر حضرت ولی عصر علیه السلام به میان آمد، ایشان فرمودند:روزی یکی از وسایل اتاق، در نجف اشرف خراب شده بود و من از تعمیر کار جوانی خواستم تا برای تعمیر آن به حجره بیاید. هنگامی که او مشغول تعمیر بود، ناگهان در این فکر فرو رفتم که سعادت نصیب من شده است و خدمت مولایم امام ز
یک مسیحی از کشور سوئد در مرکز رسیدگی به امور مساجد استان البرز، به دین مبین اسلام و مذهب تشیع گروید.
به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان البرز ، مارکوس ایوار، از کشور سوئد با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج، با گفتن شهادتین و اقرار به وحدانیت خداوند بزرگ، رسالت حضرت محمد مصطفی (ص) و ولایت ائمه اطهار (ع) از دین مسیحیت به دین مبین اسلام و مذهب تشیع مشرف شد.
بیوگرافی آیدا مشرف و زندگی نامه او
آیدا مشرف خواننده زیبا و خوشگل ایرانی متولد هشتم ژانویۀ سال ۱۹۹۰ برابر با دوشنبه ۱۸دی ماه ۱۳۶۸ در کشور سوئد است. او یک هنرمند سوئدی در زمینه موسیقی، خواننده و ترانه نویس است. او در گوتنبرگ بزرگ شد. از سنین پائین شروع به آواز خواندن کرد. بعد از اینکه جایگاه دوم را در برنامۀ صدای ترکیه در سال ۲۰۱۳ به دست آورد، قراردادی با شرکت سونی موزیک ترکیه امضا کرد و نخستین تک آهنگش با نام “Bogaz’da Yangin Var” را در ژانویۀ ۲۰۱۵ م
هتل لیلیوم کیش از جدیدترین و بهترین هتل های 4 ستاره کیش که توسط مرحوم حاج صمد سقزچی با معماری کلاسیک و منحصر به فرد در قلب جزیره زیبای کیش بنا شد و در 22 بهمن 97  با حضور معاون اول رئیس جمهور (اسحاق جهانگیری) و رئیس منطقه آزاد کیش (غلامحسین مظفری) به طور رسمی افتتاح شد. این هتل شامل 8 طبقه  و 154 اتاق است و ۱۱۰۰۰ متر زیربنا دارد. ضلع شرقی این هتل مشرف به دریا و ضلع غربی اش مشرف به پارک بزرگ شهر است و از این نظر از موقعیت ایده آلی برخوردار است.

هتل لی

حضرت استاد [علامه طباطبایی]، علاقه خاصّى به أئمه طاهرین علیهم السلام داشتد. وقتى نام یکى از آنان برده مى شد، اظهار تواضع و ادب در سیمایشان مشهود مى شد و از امام زمان- ارواحنا فداه- تجلیل خاصّى داشتد و مقام و منزلت آنان و حضرت رسول الله و حضرت صدیقه کبرى  را فوق تصوّر مى دانستد. یک نوع خضوع و خشوع واقعى و وجدانى در برابر آنها داشتند و مقام و منزلت آنان را ملکوتى مى دانستد و به سیره و تاریخ آنان واقف بود.

تابستان ها رسمشان این بود که به زیارت حض

این پارک بر فراز تپه های مشرف بر شهر، محل ارتزاق و سیاحت خوبی است برای بازدید کنندگان. این پارک با وسعت بیش از 40 هکتار یکی از بزرگترین و زیباترین پارکهای شهرستانهای جنوب شرق استان تهران است که پوشیده شده از درختهای سربه فلک کشیده سرو و کاج که زیبایی خاصی به شهر بخشیده است به طوری که از فواصل دور قابل رؤیت است.
در این پست، داستان زیبایی از مهربانی روبرت دوونسنزو گلف باز بزرگ آرژانتینی را خواهید خواند.

روزی روبرت دوونسنزو گلف باز بزرگ آرژانتینی، پس از بردن مسابقه و دریافت چک قهرمانی لبخند بر لب مقابل دوربین خبرنگاران وارد رختکن می شود تا آماده رفتن شود. پس از ساعتی، او داخل پارکینگ تک و تنها به طرف ماشینش می رفت که زنی به وی نزدیک می شود. زن پیروزیش را تبریک می گوید و سپس عاجزانه می افزاید که پسرش به خاطر ابتلـا به بیماری سخت مشرف به مرگ است و او قا
قلعه‌ی حسن بایخان شاهرخت، یادگاری از دوران اسماعیلیانقلعه‌ی حسن بایخان در بخش مرکزی شهرستان زیرکوه و دهستان پترگان و در سه کیلومتری شمال روستای #شاهرخت بر فراز قله ای مشرف به روستا و بارگاه امام زاده سعداله، واقع شده است.
به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،قلعه‌ی حسن بایخان در بخش مرکزی شهرستان زیرکوه و دهستان پترگان و در سه کیلومتری شمال روستای شاهرخت  بر فراز قله ای مشرف به روستا و بارگاه امام زاده سعداله، واقع شده است.بنا بر روایات و م
+ الان باید درس بخونم اما یذره نسبت به درس خوندن سرد شدم ولی قول میدم که تو تعطیلات دوبرابر جبران کنم...++ نمیدونم این داستان رو شنیدید یا نه!؟
در سفری هم که مرحوم مطهری به اعتاب عالیات مشرف شدند، نشانی منزل آقا حاج سیدهاشم را بنده به ایشان دادم و در کربلا دو بار به محضرشان مشرف شده‌اند، یک بار ساعتی خدمتشان می­رسند و بار دوم روز دیگر صبحانه را در آنجا صرف می­نمایند.
مرحوم مطهری در مراجعت از این ملاقات­ها بسیار مشعوف بودند و می­فرمودند: در یک ب
مخفی بودن اولیای الهی در بین مردم
جناب حجة الاسلام و المسلمین آقای حاج سید حسین هاشمی نژاد می گفتند: یک روز که در خدمت آقای مجتهدی نشسته بودم، صحبت از تشرف بعضی از بندگان بی نام و نشان خدا به محضر حضرت ولی عصر علیه السلام به میان آمد، ایشان فرمودند: روزی یکی از وسایل اتاق، در نجف اشرف خراب شده بود و من از تعمیر کار جوانی خواستم تا برای تعمیر آن به حجره بیاید. هنگامی که او مشغول تعمیر بود، ناگهان در این فکر فرو رفتم که سعادت نصیب من شده است و خدم
بسم الله الرّحمن الرّحیم

مرحوم حاج محمد رضا سقا زاده که یکی از وعاظ توانمند بود، نقل می کند: روزی به محضر یکی از علمای بزرگ و مجتهد مقدس و مهذب، حاج ملاعلی همدانی مشرف گشتم و از او درباره مرقد حضرت زینب (س) جویا شدم، او در جوابم فرمود:
«روزی مرحوم آیت ا... العظمی آقا ضیاء عراقی (که از محققین و مراجع تقلید بود) فرمودند: شخصی شیعه مذهب از شیعیان قطیف عربستان به قصد زیارت امام رضا (ع) عازم ایران می گردد او در راه پول خود را گم می کند.
حیران و سرگردان
آیت الله میرزا احمد سیبویه از آقای شیخ حسین سامرایی که از اتقیای اهل منبر در عراق بودند نقل کردند:در ایامی که در سامرا مشرف بودم در روز جمعه ای طرف عصر به سرداب مقدس رفتم دیدم غیر از من احدی نیست حالی پیدا کردم و متوجه مقام حضرت صاحب الامر (عج) شدم.در آن حال صدایی از پشت سر شنیدم که به فارسی فرمود :به شیعیان و دوستان بگویید که خدارا به حق عمه ام حضرت زینب (س) قسم دهند که فرج من را نزدیک گرداند.ستاره درخشان شام ص330
همسایمون از کربلا اومده و براش پرده زدن. امروز خیلی اتفاقی نوشته هاشون رو خوندم! دیدم زیر یکی شون نوشته از طرف: "داماد و دختر!"خیلی تعجب کردم!
هیچ توضیحی نمیدم چون درد آنجا که عمیق هست به حاشا برسد!
اما یه سوال دارم!
اگر پدر و مادر اون داماد گرامی مشرف میشدن کربلا آیا ایشون حاضر بودن زیر پرده بنویسن از طرف : "عروس و پسر!"؟!!!
و این قصه تا به ابد ادامه داره...
+ آقاشون بهشون ولایت داره خوب!!!! این حرفای زشت چیه میزنم؟!!!
چند روز پس از رحلت پیامبر صلی اللّه علیه و آله مردی به محضر فاطمه علیه السلام مشرف شد و عرض کرد: ای دختر رسول اللّه چیزی نزد شما به یادگار گذاشته است تا مرا از آن بهره مند سازی؟

فاطمه علیه السلام به کنیز خود فرمود: آن نوشته رابیاور.
ادامه مطلب
ما یه همسایه پایینی داریم،چون پنجره اتاق من مشرف به حیاط اوناست،بیشتر سر و صداهاشونو میشنوم...بعد تازگیا فهمیدم که همسایمون بارداره،امروز داشتم درس میخوندم،شنیدم دخترش که 5 سالشه داره بلند بلند با یکی بحث میکنه میگه اگه به حرف آبجیت گوش نکنی چشمات و در میارم:|فهمیدی؟من آبجیتم ازت بزرگ ترم هر کاری گفتم باید بکنی:|
اولش فک کردم اینا بچشون به دنیا اومده و زود رشد کرده،بعد متوجه شدم توهمی بیش نیست:|
+کاش یه دوست درست و حسابی داشتیم که حداقل شادمه
توضیحات
مکانی دنج و ساکت. فضایی سبز و دل باز و کوهستانی
دامنه کوه و مشرف به شهر که شبهایی قشنگ را برای شما به همراه دارد.
سعی شده شرایطی فراهم بشه که سوئیتی که در آن سکونت دارید همانند منزل شخصی شما باشد.

اجاره آپارتمان مبله در مشهد۶۰ متر آبادگران
اجاره آپارتمان مبله در مشهد
مردی از خانه ای که در آن سکونت داشت زیاد راضی نبود، بنابراین نزد دوستش در یک بنگاه املاک رفت و از او خواست  کمکش کند تا خانه اش را بفروشد ، بعد از دوستش خواست تا برای بازدید خانه مراجعه کند.دوستش به خانه مرد آمد و بر مبنای مشاهداتش، یک آگهی نوشت و آنرا برای صاحب خانه خواند. [خانه ای زیبا که در باغی بزرگ و آرام قرار گرفته، بام سه گوش، تراس بزرگ مشرف به کوهستان، اتاق های دلباز و پذیرایی و ناهار خوری وسیع. کاملا دلخواه برای خانواده های بچه دار]

اد
مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوستتا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست
واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفسطوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست
زلف او دام است و خالش دانه ان دام و منبر امید دانه‌ای افتاده‌ام در دام دوست
سر ز مستی برنگیرد تا به صبح روز حشرهر که چون من در ازل یک جرعه خورد از جام دوست
بس نگویم شمه‌ای از شرح شوق خود از آنکدردسر باشد نمودن بیش از این ابرام دوست
گر دهد دستم کشم در دیده هم چون توتیاخاک راهی کان مشرف گردد از اقدام دوست

حض
به نام حضرت دوست 
سرم زیر بار منت اوست
یه کم دیر شد و امروز دوم اردیبهشت 98 هست که سال 97 رو مرور میکنم ...
سال 97 هم با همه پستی ها و بلندی هاش گذشت و در یک کلمه اگه بخوام بگم برای من سال خوبی بود .
از اول سال با امام رضا سلام الله علیه شروع شد شب های قدر رو هم توفیق شد مشهد باشیم و جای همه خالی که شب 23 ماه رمضان قبل از اذان صبح همه زائرینی که کنار مضجع شریف بودند یک صدا و هماهنگ دست به دعا برداشته و برای فرج ناله میزدند : اللهم عجل لولیک الفرج ...
پروژه ها
امروز را ۵ نفری رفتیم؛ سین، رِ، میم، زِ، و خودم.
رفتیم نشستیم روی کوه های مشرف بِ شهرِ غبار گرفته یمان.
در جوارِ پنج تن از شاهدانِ پاکِ زمین،
روزِ اولِ اجتماع مان بود،
شروعِ قرارِ درماندگیِ دستِ جمعی مان!
چهار شنبه ها می باید می رفتیم اما این هفته استثناعن سه شنبه را بِ سوگ نشستیم،
از قرارمان بِ این ور قلبم فشرده شده است و روحم سنگینی می کند!
نور از چشم هایم رفته؛ انگار کِ غروبِ یخ زده ی جمعه باشد .
امروز خودش نیامد !
دیشب را تا بامداد بیدار بو
امه محله شمه محله سامونه
امه ریکا شمه کیجا خواهونه
اگه خوانی دونی ونه نشونه
قد بلند بالا و لث لث راه شونه

امه محله شمه محله دیاره
امه ریکا شمه کیجای یاره
بورین و باوین ونه ننا ره
عاروس هاکنه و هاده اماره

ترجمه معنایی:
روستای ما به روستای شما مشرف است
پسری از روستای ما عاشق دختری از روستای شماست
اگر نشانه این پسر را میخواهید بدانید؛ قد بلندی دارد و آهسته آهسته راه میرود

روستای ما از روستای شما دیده میشود
پسری از روستای ما یار دختری از روس
«لَقَدْ صَدَقَ اللّهُ رَسُوْلَهُ الرُؤْیَا بِالْحَقِّ لَتَدْخُلَنَّ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ اِنْ شَاءَ اللّه.» همه می‌گویند که: «در کعبه درآییم.» و بعضی می‌گویند که: «ان شاءاللهّ درآییم.» این‌ها که استثنا می‌کنند، عاشقان‌اند. زیرا که عاشق خود را بر کار و مختار نبیند. بر کار معشوق را داند. پس می‌گوید که اگر معشوق خواهد در آییم. اکنون مسجدالحرام پیش اهل ظاهر آن کعبه است که خلق می‌روند، و پیش عاشقان و خاصان مسجدالحرام وصال حق‌ است. پس می
امروز مهربان باشمهربان که باشیسعادت و خوشبختی از سمت قلب تو طلوع خواهد کردو روز ، مگر چیست؟جز لبخند مهربانت...! 
مهرزمان آروزی لبخند همیشگی برای شما داره ما هر روز به عزیزی که سفارش مهرفوری میده یا هرمهری حالا مهرلیزری باشه مهرژلاتینی باشه سعی میکنیم با دل خوش و خوشحالی مشرف بشن و این خیلی زیباست برای ما
به زودی مجموعه ای دوگانه از نویسنده سه گانه فرزند آتش در همین وبلاگ منتشر می شود  . این مجموعه به صورت فصل به فصل و پی دی اف در همین وبلاگ برای دانلود قرار داده خواهد شد . لطفا اطلاع رسانی نمایید . بخش کوتاهی از کتاب جدید : 
" نفس زنان راه سنگلاخی را در می نوردید . حالا که مرگ اینگونه به او پشت پا می زد ، می بایست زندگی را سخت تر در آغوش بگیرد . صدای مهیب آبشار و طغیان وحشیانه رودخانه به جای ترس برایش آرامش را تداعی می کرد . ایستاد . درست بالای صخره  ا
حق الناس.آیت الله نجابت نقل می کند : " وقتی که بنده مشرف شدم خدمت آسید علی آقای قاضی، فرمودند : (( هر حقی که هر کس بر گردن تو دارد باید ادا کنی . ))خدمت ایشان عرض کردم : « مدتی قبل در بین شاگردهایم که نزد بنده درس طلبگی می خواندند ، یکی خوب درس نمی خواند . بنده ایشان را تنبیه کردم . اذن از ولیّ او هم داشتم در تربیت . در ضمن این جا هم نیست که از او طلب رضایت کنم . » می فرمودند : « هیچ راهی نداری ، باید پیدایش کنی . » گفتم : « آدرس ندارم . » گفتند : « باید پیدا کن
بزرگترین مسجد ترکیه امروز با برپایی نمازجمعه و مراسمی رسمی به دست رئیس جمهور ترکیه گشایش یافت. این مسجد در بخش آسیایی استانبول مشرف به تنگه بسفر ساخته شده و اعلام شده که گنجایش بیش از شصت هزار نمازگزار دارد.در شش سالی که ساخت مسجد جریان داشت، بحث و جدل‌ها و شایعات زیادی بر سر آن در ترکیه جریان داشت.
پ ن: تعجب آور نیست؟!!

شب نوزدهم:
اولین شب از شب‌های قدر است و شب قدر همان شبی است که در تمام سال شبی به خوبی و فضیلت آن نمی‌رسد و عمل در آن بهتر است از عمل در هزار ماه و در آن شب تقدیر امور سال رقم می‌خورد و ملائکه و روح که اعظم ملائکه است در آن شب به اذن پروردگار به زمین نازل می‌شوند و به خدمت امام زمان علیه‌السلام مشرف می‌شوند و آنچه برای هر کس مقدر شده است بر امام علیه السلام عرض می‌کنند.
ادامه مطلب
.... اسلام که رفت و فقط مسلمین ماندند، مؤمنین و شخصیت‌های دینی ما  هم آن روح و جهت بینش اسلام را گم کردند و فقط شعائر را فهمیدند و احکام فردی را. دلشان به این خوش بود که سلطان محمود به جنگ هندیان نامسلمان می‌رود و سلطان خدابنده شیعه می‌شود و گوهرشاد خانم ملکه مغولی مسجد می‌سازد- بالاتر از این‌ها را دیگر نمی‌فهمیدند. همین قدر که فلان قلدر ستمکار با حفظ رژیم و رویه و زندگی فرعونیش، ختنه بکند و طی تشریفاتی به دین مبین اسلام مشرف شود و به تعظیم ش

حیله ابن تمّره در استفاده از خار خسک
و امّا در باره پرنده کوچکی که به آن «ابن تمّره» می گویند: روزی در لابه لای شاخه های درختی لانه کرد. ناگاه دید ماری عظیم بر لانه اش مشرف گشته و دهان را گشوده است. پرنده سخت در تشویش و اضطراب افتاد و در پی چاره می گشت که ناگاه گیاه «خار خسک» را مشاهده کرد و آن را یافت. آن را برداشت و در دهان مار افکند. مار نیز آنقدر به خود پیچید که جان داد. راستی اگر تو را از این خبر آگاه نمی کردم به ذهن تو و دیگران خطور می کرد که «
_محل دفنم را انتخاب کردم.
_کجا؟
_از این جا خیلی دور نیست. روی یک تپه، زیر یک درخت و مشرف به دریاچه. مکانی آرام. جایی خوب برای فکر کردن.
_قصد دارید آنجا فکر کنید؟
_ قصد دارم آنجا مرده باشم.... به دیدارم میایی؟
_دیدار؟
_فقط بیا و با من حرف بزن. سه شنبه ها بیا. تو همیشه سه شنبه میایی.
_ما مردمان سه شنبه هستیم
_خیلی خب .مردمان سه شنبه. پس برای گفتگو میایی؟.....به من نکاه کن.....سر خاکم میایی؟ به من از مشکلاتت میگویی؟
_مشکلاتم؟
_بله
_و شما جوابم را میدهید؟
هر آنچه
فرصتی بینظیر و تکار نشدنی
قصرالدشت بهنود
62 متر دوخوابفوق العاده خوش نقشهپذیرایی بزرگکابینت ام دی افکمد دیواری بزرگانباری سندیبالکن رو ب افتاببهترین کوچه قصرالدشتدوکله نورگیراتاقهای بزرگ4طبقه تکواحدی طبقه چهارم بدون مشرفشخصی ساززیر قیمت کارشناسی منطقهفقط و فقط 435  میلیون
کارشناس فروش کیانی 09374772874

یکی از مهم‌ترین روش‌های فرقه‌های صوفیه  برای جذب و وابسته کردن افراد به خود، استفاده از تکنیک تشنه سازی افراد از طریق روش‌های روانشناختی می‌باشد. 
در فرقه‌ی گنابادیه، بزرگان و مشایخ این گروه، وقتی که شخصی تقاضای ورود به فرقه و به اصطلاح مشرّف شدن به فرقه می‌کند، آنان به هیج وجه در مرحله‌ی اول او را نمی‌پذیرند، بلکه با القای این مسئله که به ورود این فرد تمایلی ندارند، او را توصیه به تحقیق بیشتر می‌کنند و یا با حالت خاصی به او می‌گویند
همه از پیر وجوان یادمونه . تا چند سال پیش تمام هیئت های شهرستان هم در دهه اول محرم وهم دهه سوم صفر به عزاداری می پرداختند . دهه اول محرم که الحمد لله هر سال عزاداریها بهتر از سالهای پیش و باشکوهتر برگزار میشه .لکن باید توجه داشته باشیم عزاداریهای دهه سوم صفر داره از یادمون میره ! بهانه اون را هم گذاشته ایم پیاده روی اربعین . مگر چند درصد اعضای هیئت ها در این پیاده روی شرکت می کنند ؟ اون چند درصد هم که مشرف میشند اکثرا یکی دوروز بعد اربعین برمی گر
... اندکی دورتر از شهر ، بر زمین مرتفع مشرف به رودخانه‌ی زرافشان ، زمانی رصدخانه‌ی الغ‌بیگ جای داشت که در روزگار خود جزو مهمترین رصدخانه‌های جهان بود ، اما اندکی پس از مرگ الغ‌بیگ به‌دستِ کهنه‌اندیشان ویرانه شد . این محل که مدت‌های دراز به‌دست فراموشی سپرده شده بود ، در سال ۱۹۰۸ مجدداً توسط یک باستان‌شناس روس به نام ویاتکین کشف شد و در پی حفاری‌ها ، قسمت تحتانی یک ربع عظیم به‌دست آمد (به‌قول راهنمایان شوروی ، چیزی شبیه پله‌برقی زیرزم
بسم الله
 شیخ صدوق و دیگران از جانب عبدالعظیم حسنی روایت کرده اند که فرمود : به خدمت امام هادی علیه السّلام مشرف شدم و چون آن حضرت مرا دید فرمود : آفرین بر تو ای ابوالقاسم تو دوست ما هسی (انت ولیّنا حقاً ) . عرض کردم ای فرزند رسول خدا(صلی الله علیه وآله) من میخواهم دین خود را بر شما عرضه بدارم گر پسندیده و مورد قبول است ، بر آن ثابت بمانم تاخداوند را ملاقات نمایم ، فرمود : بیا ای ابوالقاسم .
ادامه مطلب
بسم الله

اعمال مشترک شبهاى قدرشب نوزدهم اوّل شبهاى قدر است و شب قدر همان شبى است که در تمام سال شبى به خوبى و فضیلت آن نمى رسد و عمل در آن بهتر است از عمل در هزار ماه و در آن شب تقدیر امور سال مى شود و ملائکه و روح که اعظم ملائکه است در آن شب به اذن پروردگار به زمین نازل مى شوند و به خدمت امام زمان علیه السلام مشرّف مى شوند و آنچه براى هرکس مقدّر شده است بر امام زمان علیه السلام عرض مى کنند
ادامه مطلب

هر کس بخواهد خدمت او برسد، باید تزکیه نفس کند و به تطهیر سِرّ و اندرونِ خود اشتغال ورزد؛ و در این صورت به لقاى خدا می‌رسد که لازمه‌‏اش لقاى آن حضرت است، و به لقاى آن حضرت می‌‏رسد که _بر اساس ملازمه _ لقاى خدا را یافته است، گرچه در عالم طبیعت و خارج، مشرّف به شرَفِ حضورِ بدن عنصرى آن حضرت نشده باشد.
پس عمدۀ کار معرفت به حقیقت آن حضرت است نه تشرّف به حضور بدنِ مادّى و طبیعى. از تشرّف به حضور مادّى و طبیعى فقطّ به همین مقدار بهره می‌‏گیرد، ولى
17 سال جانباز قطع نخاع بود 
خواهر میخواست مشرف بشه عتبات عالیات 
 حاج حسین بهش گفت:سرقبر مسلم(ع) که رفیتید من حاجتی دارم از ایشان بخواهید حاجت من را برآورده شود.
تعجب کردم برام جای سئوال داشت  چون هرکسی کربلا میره سراغ امام حسین(ع) یا حضرت عباس (س) میره برای گرفتن حاجت
اما حاجی گفت سرقبر مسلم (ع)
هرچه اصرار کردم چرا مسلم ابن عقیل (ع) جواب نداد 
وقتی شهید شد تازه راز حرفش رو فهمیدم 
شهادتش مصادف شد با روز شهادت حضرت مسلم (ع)
#یادش_بخیر
در سال های گذشته آقا مهدی خیلی دوست داشت از اربعینی ها در مسیر پیاده روی باشه ، ولی می گفت همسر محترمشون یک سال زحمت کشیده و با تمام مشکلات وسختی ها روبرو بوده ، می گفت که لیاقت کربلا رفتن رو ایشون دارن و با این کار می خواست گوشه ای از زحمت های ایشون را جبران کرده باشه . 
پس این ایام را در خانه می ماند و بچه داری می کرد تا همسرشون به همراه خانواده به کربلا مشرف بشن .
تا اینکه سال گذشته محمد آقا ( فرزند آخرشون ) به دنیا اومده بودن و خانومش
#یادش_بخیر
در سال های گذشته آقا مهدی خیلی دوست داشت از اربعینی ها در مسیر پیاده روی باشه ، ولی می گفت همسر محترمشون یک سال زحمت کشیده و با تمام مشکلات وسختی ها روبرو بوده ، می گفت که لیاقت کربلا رفتن رو ایشون دارن و با این کار می خواست گوشه ای از زحمت های ایشون را جبران کرده باشه . 
پس این ایام را در خانه می ماند و بچه داری می کرد تا همسرشون به همراه خانواده به کربلا مشرف بشن .
تا اینکه سال گذشته محمد آقا ( فرزند آخرشون ) به دنیا اومده بودن و خانومش
❓اصلا مگه میشه چهارشنبه باشه و تهران باشیمو حول و حوشِ 11 شب باشه و ما حرم سید الکریم نباشیم؟! انگار چهارشنبه شب‌ها حضرت عبدالعظیم هم منتظرن از سمتِ ضلعِ شرقیِ حرم، مشرّف بشیم و بعدش خادما حرمو می‌بندن. 
چهارشنبه‌ی این هفته یکی از همسایه‌ها خبر دادن بدنه و شیشه‌ی ماشینِمونو با آشغال کثیف کردن! رفتیم دیدیم علاوه بر اون، چهار چرخشم پنچره!! تعمیرکار که اومد گفت پنچر نیس، چهار چرخو با چاقو چاک زدن و باید همه‌شو عوض کنیم! جناب سروان صِدام کرد
زندگی نامه حاج شیخ عباس قمی(ره)
محدث قمی در حدود سال 1294 ق. در شهر مقدس قم متولد شد و مقدمات علوم دینی را در این شهر گذراند.
در سال 1316 ق. برای تحصیل علم، روانه نجف اشرف گردید و تا سال 1318 که حج گزارد مقیم نجف بود، اما پس از سفر حج، به قم باز گشت.
در سال 1319 ق. مجددا از قم به نجف رفت و تا سال 1322 در آنجا بود.
سال 1322 ق. به قم بازگشت و تا سال 1329 مقیم قم بود و دوباره به حج مشرف شد و سپس به قم بازگشت.
درسال 1332 ق. به مشهد تشرف یافت و بیست و دو سال؛ یعنی تا سال 1354، در ه
حدود دو ماه پیش مطلب زیر را یکی از کاربران اینستاگرام برایم ارسال کرد
و به ضمیمه ی آن سه عکس از تصاویری که خودش ثبت کرده بود فرستاد:
پارسال که به خانه خدا مشرف شدم جایی رو برای خودم تاحدودی کنار ستونی آماده کردم تا بشینم و دعا و صفا و ...رفتم
چندقدمی اون طرف تر کاری داشتم وقتی برگشتم دیدم ایشون و همراهانشون (
مریدانشون ) نزدیک اون جا نشستند و کمی وسایل ما تکون خورده بی اجازه و ...تا اینجای اتفاق خیلی مهم نیستایشون کامل پاها رو دراز کرد و مریدان ش

استاد فاطمی نیا :
مرحوم علامه طباطبایی جمله ای در مورد حضرت رضا علیه السلام فرمودند که حقیقتا نیاز به یک کتاب شرح دارد!
فرمودند: همه ی امامان ما رئوف هستند، اما رأفت امام رضا علیه السلام حسی است!
همین که وارد حرم مطهر میشوی ، میفهمی که حضرت رئوف است!
هرکس حرم امام رضا علیه السلام مشرف میشود، یقین بداند توی کاسه اش چیزی میریزند.
اما وقتی رفتی حرم و عرض حاجت وتوسل کردی ، منتظر آن چیزی باش که آنها برایت میریزند ، شاید همان حاجت خودت نباشد ؛ به هر
176 متر / 3 اتاق / 8 سال ساخت / طبقه 7

دارای: پارکینگ ، انباری ،آسانسور

176 متر3 خوابه30 متر تراس دارد8 سالهبسیار تمیز سازه ای قوی10 طبقه 2 واحدینور بی نظیرمشاعات بسیار حرفه ایپلان جذابویو تمام شهر بدون مشرف با پنجره های قدیزعفرانیه - تاپ لوکیشن
این فیش، هیچ گاه باطل نمیشود. اماباید بدانید که قابل انتقال به غیر می باشد.
هر شخصی می تواند یک فیش حج تمتع به نام خود داشته باشد.
زمانی که فرد به حج تمتع مشرف شد، و از سفر معنوی حج بازگشت میتواند دوباره برای حج تمتع خود فیش خریداری کند.
حج تمتع هر ساله در ماه ذی الحجه با مراسمی باشکوه انجام می شود.
حج به زبان عربی حِجّ ذکر شده است. حج تمتع در مکان های خاص خود در مکه مکرمه انجام می شود.
کسانی که به هر دلیلی نمی توانند به حج تمتع که بر آن ها واجب شده
بسم الله

اعمال مشترک شبهاى قدرشب نوزدهم اوّل شبهاى قدر است و شب قدر همان شبى است که در تمام سال شبى به خوبى و فضیلت آن نمى رسد و عمل در آن بهتر است از عمل در هزار ماه و در آن شب تقدیر امور سال مى شود و ملائکه و روح که اعظم ملائکه است در آن شب به اذن پروردگار به زمین نازل مى شوند و به خدمت امام زمان علیه السلام مشرّف مى شوند و آنچه براى هرکس مقدّر شده است بر امام زمان علیه السلام عرض مى کنندو اعمال شبهاى قدر بر دو نوع است یکى آنکه در هر سه شب باید ک
خوب که نگاه میکنم دل‌گیری از کسی جز "من" نیست. پاییز فصل من نیست. برادر میگه فصل اون هم نیست. مامان هم میگه دوستش نداره. دست می‌جنبونی که چیزی از روشنایی گیرت بیاد. تاریکی اجازه نمیده. تمامِ تو رو میگیره. هوا دل‌گیر، درها بسته، سر ها در گریبان، دست‌ها پنهان، نفس‌ها ابر، دل‌ها خسته و غمگین... بین آدم ها چشم می‌گردونم. گاهی اشتباه هم می‌کنم. خیلی مهم نیست. شبِ پاییز تو ژرفای خودش از هر شبی تاریک تره. اونقدر که میشه ترسید‌. از اینکه نشه ازون تار
هتل آرامش کیش
هتل آرامش کیش واقع در میدان ساحل با دو ساختمان کنار هم و در سال 1390 با 67 اتاق مستر در مقابل بازار زیتون ساخته شده است در واقع این هتل یکی از لوکس ترین هتل های جزیره ی کیش به حساب می آید و در یکی از بهترین مناطق گردشگری واقع شده است هتل آرامش  در فاصله ی نزدیکی نسبت به دریا و اماکن گردشگری و تجاری کیش قرار دارد نزدیک بودن هتل سه ستاره آرامش کیش به دانشگاه صنعتی پردیس بین المللی،  مرکز خرید زیتون،بازار پانیذ،  بازار مریم و بازار ونو
مشاهیر تبریز _ هادی لطفی نژاد هادی لطفی نژاد را میتوان جزو معدود افرادی دانست که با تکیه بر دانش بومی و نیاز سنجی بازار مصرف اقدام به تولید انواع متریال های آب بندی استخر و رنگ استخری نمود . تولید این نوع مواد آب بندی و چسب آب بندی استخر و تعمیم بهبود روش های آب بندی سازه های هیدرولیکی در شرایط بحران آب حاکم بر کشور نقطه تاریکی بود که هادی لطفی نژاد توانست به مساعدت مصرف کنندگان مشرف شود . ساخت انواع مواد پلیمری و رنگ های ضد آب و آب بندهای دو جز

دعا برای دیگران
آیت اللَّه العظمی آقای بهجت فرمودند: مرحوم آقا سید مرتضی کشمیری قبل از اذان صبح به صحن مطهّر حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام مشرّف می‌شدند و آن زمان صحن مدرسه علمیه ای به نام مدرسه مرتضوی بوده است، ایشان به طلبه ای که در طبقه فوقانی ساکن بوده، فرموده:
 سلمان و ابوذر را دعا مکن، یعنی در نماز وتر که طلب مغفرت برای دیگران مستحبّ است، اکتفا به آنان مکن.
 آیت اللَّه بهجت فرمودند: دیگران به دعا و طلب مغفرت، محتاج تر از شایستگان
سلام!
خدا رو شاکریم که ما هم در راهپیمایی عظیم اربعین، که به فرموده، نشانه اراده پروردگار بر نصرتِ امتِ اسلامی است، نقش داشتیم. 
هر چند زکار خود خبردار نه‌ایم (نِئیم)
بیهوده تماشاگر گلزار نه‌ایم (نِئیم)
بر حاشیهٔ کتاب، چون نقطهٔ شک
 بی کارنه‌ایم (نِئیم)  اگر چه در کار نه‌ایم(نِئیم)   
                                                                                   ابوسعید ابوالخیر
#پیاده_روی_اربعین 98 من و همسر این بار هم به لطف و کرامت و نظر حضرت حق و
بدون شک خیلی از ما با شنیدن اسم مشهد، اولین چیزی که در ذهنمان مجسم می شود خاطره آخرین سفر به مشهد و زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) است و یا اشتیاق بی اندازه برای سفر به این شهر می باشد.
یکی از تلخ‌ترین تصویرهای پرتکراری که بسیاری از اوقات دیده‌ایم، چشم‌های سالخوردگانی است که پس از شنیدن نام امام رضا(ع) یا شهر مشهد مقدس، پر از اشک می‌شود. صورت چین و چروک خورده‌شان در هم می‌رود و به نقطه‌ای دور خیره می‌شوند. افرادی که پس از عمری تلاش و تحمل مشکلات
خاطرات شهید رضوی/هنوز دو ماه نگذشته بود که امام رضا (ع) آرزویش را برآورد(10) شهید رضوی، در آخرین باری که به زیارت امام رضا (ع) مشرف می‌شود، شهادت خود را از ایشان طلب می‌کند که دعایش در کمتر از دو ماه به اجابت می‌رسد. 

، «شهید محمدتقی رضوی مبرقع»، متولد 26 فروردین سال 1334، که مسؤولیت ستاد کربلا، فرماندهی مهندسی جنگ جهاد سازندگی و معاونت فرماندهی مهندسی رزمی قرارگاه خاتم‌الانبیاء را در دوران دفاع مقدس برعهده داشت، در تاریخ 3 خرداد 1366، در منط
تصویر اول مربوط است به روستایی در اطراف قم، همین شهر گرم و کویری که حالا به برکت بارش های خیره کننده بهاری، آب در رودخانه های آن جریان دارد. دوستانی که این روزها به قم و حرم بانو مشرف شوند می بیینند که مردم در رودخانه ای که در جاده ساحلی و پیرامون حرم گذر می کند بساط پهن کرده و بچه هایشان در حال آب بازی هستند. 
تصویر دوم هم مربوط است به مشهد.
تماشای چنین مناظری در تابستان سال های پیش غیر ممکن بود. لطف خداست که امسال تابستان می توان گرما را با خنک
❓اصلا
مگه میشه چهارشنبه باشه و تهران باشیمو حول و حوشِ 11 شب باشه و ما حرم سید
الکریم نباشیم؟! انگار چهارشنبه شب‌ها حضرت عبدالعظیم هم منتظرن از سمتِ
ضلعِ شرقیِ حرم، مشرّف بشیم و بعدش خادما حرمو می‌بندن. 
چهارشنبه‌ی این هفته
یکی از همسایه‌ها خبر دادن بدنه و شیشه‌ی ماشینِمونو با آشغال کثیف کردن!
رفتیم دیدیم علاوه بر اون، چهار چرخشم پنچره!! تعمیرکار که اومد گفت
پنچر نیس، چهار چرخو با چاقو چاک زدن و باید همه‌شو عوض کنیم! جناب سروان
صِدام
با دیدن چیز های قشنگ و رنگیِ متعلق به جایی خیلی دور، مثلِ رنگِ آبی متفاوت آسمان قاره ای دیگر یا ک تپه ای با چمنزار سبز و قشنگ ک باد تویش می رقصد، مشرف به خانه هایی ک توی یکدگیر کپه نشده اند و برای ساکنانش صرفا، چهارچوبی در دار برای پنهان ماندن از چشمانِ فضولِ شهر نیستند و شخصیت دارند، خانه ها. اینها را گفتم ک بگویم، اگر قلبم تپش نامنظمی می کند از تصور اینها، از این قشنگی ها، مثل تمام خیال پردازی هایم و رویاهایی ک ک در سر پرورانده ام ساعت ها در ش
زمانی که همزاد هایتان با تیر مستقیم گنبد مبارک حرم حضرت زینب را هدف قرار میداد کجا بودید تا با عشق و علاقه به زیارت حرم مشرف شوید!
روایت است در زمان امام صادق شخصی از خراسان خدمت امام رسید و به امام گفت: آقا جان در خراسان یاران زیادی دارید چرا قیام نمیکنید که مردم خراسان منتظر اذن شما هستند!

حضرت نگاهی به خراسانی کرد و فرمود: سهل برخیز و در تنور بنشین 
خراسانی گفت:آقا جان از من بگذر(!) و از من مخواه که خود را بسوزانم!
حضرت فرمودند: از تو گذشتم 
ه
آغاز ارتباط خاصّ علّامه طباطبائی با آیةالله قاضی رضوان الله علیهما

علّامه آیةالله حاج سیّدمحمّدحسین حسینی طهرانی قدّس سرّه:

«استاد علّامه میفرمودند: چون به نجف اشرف برای تحصیل مشرّف شدم از نقطۀ نظر قرابت و خویشاوندی و رَحِمیّت، گاهگاهی بمحضر مرحوم قاضی شرفیاب می شدم.

تا یک روز درِ مدرسه ای ایستاده بودم که مرحوم قاضی از آنجا عبور می کردند؛ چون به من رسیدند، دست خود را روی شانۀ من گذاردند و فرمودند: «ای فرزند! دنیا میخواهی نماز شب بخوان
اجاره آپارتمان در دیباجی جنوبی
مساحت: 140 متر

تعداد اتاق: 2

وضعیت بنا: 16 سال ساخت

طبقه: 1
پارکینگ  دارد انباری  دارد آسانسور  دارد
توضیحات
آپارتمان۱۴۰متر۲خوابدر بهترین طبقه ساختمانساختمان تمیز و بازسازی شدهنورگیری از جنوب و شمالنقشه واحد بی نظیر بدون پرتیاتاق خوابهای بزرگو کمد دیواری های بزرگ و جادارویو بدون مشرفدسترسی بی نظیر و عالیدر بهترین لوکیشن منطقه

املاک دلتا
هتل آرامش کیش

توضیحات
دسته: هتلهای کیش

هتل آرامش کیش
هتل آرامش کیش جزء یکی از هتل های سه ستاره جزیره کیش بوده و در زمستان سال 90 احداث گردید. این هتل دارای دو ساختمان تورهای رایگان کیش در کنار هم و متشکل از 67 اتاق با امکانات کامل اقامتی و تعدادی از اتاق ها مشرف به دریا و تعداد دیگر مشرف به جزیره می باشد. هتل آرامش کیش دارای رستورانی در طبقه اول با گنجایش 135 نفر و کافی شاپی در لابی به صورت تمام وقت می باشد.
هتل آرامش کیش در یکی از بهترین مناطق ت
بسم الله الرحمن الرحیم

هرکه این سوره را هر سه روز یک بار بخواند آن سال بسر نیامده به زیارت بیت الله الحرام مشرف می شود واگر در سفرفوت کند داخل بهشت شود هرکه این سوره را بخواند ثوابش برابر کسی است که حج و عمره  به جا آورده باشد اگر این سوره را در آب شسته و آب را به خانه والی یا قاضی بپاشد به قصد تبعید او وی بیرون شود .جهت ظهور غایب و آمدن او و دزد برده وظهور معادن و اطلاع بر عاقبت کارها شب پنج شنبه  در یک مجلس 201 بارآیه 22 تا 69 را بخواند
در این سوره
هو

روزی در سال ۱۹۶۶ در همایشی دربارهٔ تشیع که در دانشگاه استراسبورگ برگزار شده بود فرصتی دست داد که هانری کربن و من در نیایشگاه سن اُدیل (St. Odile) در نزدیکی استراسبورگ بر بالای تپه ای مشرف به جنگل سیاه (Black forest) آلمان کنار هم باشیم. کربن دستش را بر شانهٔ من گذاشت و گفت: دوست عزیزم! می دانی جوان که بودم درست از همین جاده به سوی آلمان سرازیر شدم تا بروم و هایدگر را ببینم اما از زمانی که فلسفهٔ ایرانی ملاصدرا ، سهروردی و مانند اینهارا شناختم ، دیگر ف
نفس زنان: «جماعت رعیت در همراهی کم بودند، لشگریان و سپاهیان هم پیوسته اند و...» بر پیشانی می زند: «خنجرهاست که دست به دست می شود برای پاره کردن چرم کفش ها... به قاعده مجانین سبقت می گیرند از هم در برهنه کردن پا و شمشیر کنار انداختن و از اسب به زیر آمدن و همراهی کردن...» 
اضطرابش، دلم می آشوبد: «چرا خیال گره می زنی به واقعه؟! خودمان که از همین ایوان مشرف به خانه ابوالحسن، دیدیم که...» 
فضل میان کلامم و عصبی: «چه دیدید؟ دیدید که همه مرو یک آهنگ، مسحور و
اجاره آپارتمان در تهران ، دیباجی جنوبی
مساحت: 145 متر

تعداد اتاق: 3

وضعیت بنا: 2 سال ساخت

طبقه: 5
پارکینگ  دارد انباری  دارد آسانسور  دارد
توضیحات
دیباجی ۱۴۵ متر نگین منطقهپلان مدرن و تفکیکیسالن دلنشین و دلبازغرق در نورخوش نقشهبدون یک سانت پرتیواحدی لوکس و بدون مشرفخواب مستر بزرگکمد دیواری متعدد و جادار

املاک دلتا
دفتر کار پروژه Remix که در شهر تورنتو کانادا واقع شده است و یک منبع آموزشی برای خلاقیت جوانان می باشد در سال 2019 به منظور تفکیک مناسب فضاهای گوناگون موردنیاز این مجموعه تصمیم به طراحی دکوراسیون اداری محیط دفتر خود گرفت و مسئولیت این طراحی را به برایان بروک و شرکت معماری DesignAgency سپرد.نتیجه این همکاری خلق فضاهای مختلف شامل استودیوهای ضبط حرفه ای، تولید و عکاسی، فضای کاری با مفهوم آزاد، تالار حمل و نقل کانتینر، تراس اختصاصی مشرف به دریاچه و به طو
چهره های منحصر به فرد اسفادآقای غلامحیدر کریمی آقای غلامحیدر کریمی که به تازه گی به سفر کربلا مشرف شده است  فردی شوخ طبع و پرتلاش که از سال ۷۰ ساکن مشهد استو از همان سالهای اولیه هیات و دوره قرآنی خانگی ،مشارکت فعال در این زمینه داشته  و در امورات عمومی و مناسب های ۲۸ صفر بعنوان هماهنگ کننده و انتظامات مشارکت فعال داشته است .ایشان هم اکنون ساکن گلبهار است و آنچه بعنوان ویژگی انحصاری و امتیاز می توان برای ایشان نام بردتخصص در تولید مواد رزین
ممانعت از ورود افراد مختلف به درون منازل مسکونی با حفاظ آهنی
حفاظ آهنی با توجه به این مسئله که امروزه درب و پنجره های بدون محافظ یکی
از راه های ورود و نفوذ سارقین مختلف به درون منازل مسکونی شده است،
وجود نرده دیوار به عنوان یک سد مستحکم در برابر هر گونه سارق یا مزاحم دیگری
در آپارتمان های مختلف مسکونی و اداری – تجاری به خوبی حس می شود.
بنابراین از آنجایی که درب و پنجره ساختمان ها و منازل
مسکونی به سمت کوچه و خیابان باز و بسته می شود،
امکان نف
« برای دیدن تصویر در اندازه بزرگ، روی عکس کلیک کنید. »

فرمان امام زمان به اینکه خدا را به حق حضرت زینب سوگند دهید.

آیت الله حاج میرزا احمد سیبویه، ساکن تهران، از آقای شیخ حسین سامرایی که از اتقیای اهل منبر در عراق بودند، نقل کردند:
در ایامی که در سامرا مشرف بودم، در روز جمعه ای، طرف عصر به سرداب مقدس رفتم. دیدم غیر از من احدی نیست. حالی پیدا کردم و متوجه مقام حضرت صاحب الأمر علیه السلام شدم.
در آن حال صدایی از پشت سر شنیدم که به فارسی فرمود: به
به نام خدای مهدی عج

استاد علیرضا پناهیان:به همهٔ کسانی که تاکنون در #مراسم پیاده‌روی #اربعین حسینی شرکت کرده‌اند تبریک عرض می‌کنم. بنده بعد از آنکه نه سال قبل برای اولین بار در ایام اربعین حسینی به #کربلا مشرف شدم، دیگر در ایام دیگری غیر از اربعین به کربلا  نرفتم و سعی می‌کنم حتماً «اربعین» به کربلا بروم و در پیاده‌روی اربعین حضور پیدا کنم. چون احساس می‌کنم در اربعین، حرمت #حرم اباعبدالله(ع)  بهتر نگاه داشته می‌شود؛ در اربعین دیگر کسی آ

شناسه ملک : 3391
1300متر باغ با تنوع درختان میوه با ابعاد عالی و لوکیشن فوق العاده150متر ویلا دوبلکس سه خواب ( یک خواب مستر است )دارای دو آشپزخانه مجزاتراس بزرگ دلباز مشرف ویوی باغسیستم گرمایش از کفشومینهآلاچیق بزرگ دلبازمحوطه سازی شده همراه با نورپردازی60متر سرایداریدارای استخر بزرگ و مجهزآب و برق و گازسند تکبرگدارای حمام آکواریومی با جکوزی

تماس با فروشنده : 09127659585تصاویر بیشتر در سایت صناعی
وقتی مساله ای به قلبم فشار می آورد، سعی میکنم حواسم را پرت میکنم تا قلبم توی دهانم نیاید. با اینکه به هیچ وجه اعصاب ونگ ونگ بچه را ندارم، ولی آنقدر بچه های معصوم جاذبه دارند که دلم برایشان می‌رود. حالا دو سه تا بچه ی کوچک خوردنی توی خانه داشته باشی و چندماه نبینی شان، یعنی دلتنگی تا سرحد عذاب. 
مثل عاشق هایی که با یادآوری خاطرات معشوق، مرهمی بر دلتنگی شان می‌گذارند، سعی میکنم گاهی اوقات شیرین کاری های الهه، امیر صالح و عارف را به یاد بیاورم ت

شناسه ملک : 3425
باغچه 2400 متری دارای سند شش دانگ عرصه عیانویلای دوبلکس 200 متر40متر سرایداریبرق 3 فازکنتورداراستخر و تصفیه خانهمحوطه سازی  و تورپردازی شده( واش یتن همراه با چمن مصنوعی )سهمیه آب کشاورزیدارای مجوزهای جهاد شهرداریگاز اقدام شدهدارای پایانکار شهرداریدارای الاچیق و تراس مشرف به باغ
بازدید این ملک با هماهنگی قبلی 
این ملک در صناملک به فروش می رسد
تماس با مشاور  : 09900132165
تصاویر بیشتر در سایت مسکن صناعی
دانلود آهنگ علی کوچولو این مرد کوچک
Download Ahange Ali Koochooloo In Mard Koochak
دانلود آهنگهای قدیمی و نوستالژی علی کوچولو این مرد کوچک صوتی mp3
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
متن آهنگ علی کوچولو این مرد کوچک
علی کوچولو این مرد کوچک
علی کوچولو تو قصه ها نیست مثل من و تو اون دور دورا نیست
نه قهرمانه نه خیلی ترسو نه خیلی پر حرف نه خیلی کم رو
خونشون در داره در خونشون کلون داره حیات داره ایون داره اتاقش طاقچه داره
حیاتش باغچه داره باغچه ای داره گل گلی
شهید عماد مغنیه
 سفر به حج شوخی با شرطه‌ها
سال ۵۹، خانوادگی رفته بودیم حج، شیخ راغب حرب(شیخ الشهدای مقاومت لبنان) هم با ما بود. داشتم دعا میخواندم که شیخ راغب حرب با عجله آمد و از من خواست سریع روی پا بایستم. من هم با تعجب همین کار را کردم. دیدم آمد و زمین آنجا را کند و تعدادی اعلامیه پنهان کرد. 
بعد هم گفت که سر جایم بنشینم. همان لحظات بود که شرطه ها آمدند داخل برای بازرسی، دنبال چیزی می گشتند؛ پیدا نکردند و دست از پا درازتر برگشتند. وقتی رفتند،
اجاره آپارتمان در دیباجی جنوبی

مشخصات ملک

مساحت: 115 متر
تعداد اتاق: 2
وضعیت بنا: نوساز
طبقه: 5

پارکینگ دارد انباری دارد آسانسور دارد وام ندارد

توضیحات
دیباجی جنوبیآپارتمان ۱۱۵متر ۲خوابنوساز و کلید نخوردهشیک و خاصخوش نقشه بدون پرتیدر بهترین طبقه ساختمانویو ابدی و بدن مشرفنور ۳ جهتسالن پرده خور و بزرگآشپزخانه بزرگغرق در نور و آفتابدر بهترین طبقه ساختماننور شمال و جنوب ،شرقلوکیشن دنج و خلوتدسترسی فوق العادهدلنشین و دلبازکمد دیواری م

علامه طباطبایی نقل می کند:
چون به نجف اشرف مشرف شدم، گاهى به لحاظ خویشاوندى به محضر مرحوم قاضى شرفیاب مى شدم. تا این که روزى در مدرسه اى ایستاده بودم که ایشان از آن جا عبور مى کردند.
چون به من رسیدند دست خود را روى شانه من گذاردند و گفتند:
«اى فرزند، دنیا مى خواهى نماز شب بخوان، آخرت مى خواهى نماز شب بخوان».

این سخن آن قدر در من اثر کرد که از آن به بعد تا زمانى که به ایران بازگشتم شب و روز در محضر مرحوم قاضى به سر مى بردم و پس از بازگشت به وطن ت
معرفی پروژه باران
پروژه باران متعلق به تعاونی مسکن هلیکوپتر سازی (پنها) بوده و در منطقه 22 تهران، شهرک راه آهن، بین میدان موج و میدان ساحل، نبش میلاد 2 قرار دارد. اینپروژه یک برج 26 طبقه (5 طبقه منفی و تجاری و لابی+21 طبقه مسکونی) را شامل می شود که در هر طبقه از آن 8 واحد و در مجموع 168 واحد 92 ، 98 ، 102 ، 145 و 150 متری تعریف شده است. موقعیت مکانی مناسب و نزدیک بودن این پروژه به دریاچه چیتگر موجب شده تا واحد ها دید مناسبی به دریاچه و ابشار تهران داشته باشند.
وی ضمن درخواست از تولیت آستان مقدس علوی برای افزایش دسترسی زائران به کتاب ارزشمند نهج البلاغه در حرم مطهر، تصریح کرد: کتاب ارزشمند نهج البلاغه گنجینه آموزه‌های اسلامی، فضایل اخلاقی و درس پاک‌ زیستن برای بشریت و بهترین وسیله برای افزایش معرفت زائران نسبت به مولای متقیان امام علی علیه‌السلام است.تولیت آستان قدس رضوی در ادامه با تقدیر و تشکر از میزبانی شایسته عتبه مقدس علوی و مردم نجف از زائران اربعین حسینی، تصریح کرد: خیل عظیم زائران ارب
برخی می گویند داشتن حجاب نوعی توهین به شعور مردهاست اما به راستی هیچ کس منکرغریزه جنسی و تاثیر بی حجابی بر تشدید آن نیست. طبیعتا بدحجابی بر افراد جامعه تاثیر می گذارد .
«نیکول کوئین» دختر عکاس آمریکایی است که در کلوب‌های شبانه عکاسی می‌کرد. وی به صورت اتفاقی یک کلیپ درباره مسلمان‌شدن یک شهروند آمریکایی در سایت یوتیوب می‌بیند و پس از علاقمند شدن به این فیلم‌ها و دیدن کلیپ‌های از این نوع، به مرور به اسلام علاقمند می گردد. نیکول جوان با گذش

از مرحوم شهید مطهرى پرسیدند که:
شما فوق العاده از علّامه طباطبائى تجلیل مى ‏کنید و تعبیر «روحى فداه» را در مورد ایشان دارید؛ این همه تجلیل به خاطر چیست؟

آن مرحوم فرمود: «من فیلسوف و عارف بسیار دیده ‏ام و احترام مخصوص من به ایشان، نه به خاطر این است که یک فیلسوف است، بلکه احترامم به این جهت است که او عاشق دلباخته اهل بیت است. علّامه طباطبائى در ماه رمضان روزه خود را با بوسه بر ضریح مقدس حضرت معصومه علیها السلام افطار مى ‏کرد. ابتدا پیاده
جویا جهان‌بخش می‌نویسد:
«”کربلائی / کربلایی“ ــ چنانکه همه می‌دانیم ــ یعنی: منسوب به کربلا. نمونه را، ”أهل کربلا، باشندۀ کربلا“ را ”کربلایی“ می‌گویند. ساخته و پرداختهٔ کربلا یا رهاورد کربلا را نیز ”کربلایی“ می‌گویند. (مثلاً: ”این مهر و جانماز کربلایی است.“)
همچنین کسی را که به زیارت کربلای معلّیٰ رفته باشد ”کربلایی“ می‌گویند؛ چنانکه کسی را که به زیارت مشهد رضوی مشرف شده باشد ”مشهدی“ می‌گویند. دو لقب ”مشهدی“ و ”کربلایی“ در زم
سازه های مسقفی که در حیاط ها  باغ ها و یا روی بام و ایوان ساختمانها ساخته می شود. معمولا از این نوع سازه در کنار دیوارها و یا گذرگاه ها برای ایجاد نمادهای زیبای بصری و یا فضای سبز و یا سایه بان استفاده می نمایند. سیستم معمولا مشبک این سازه اجازه می دهد که گیاهان پیچک مانند به زیبائی سطح آن را پوشانده و بر زیبائی محیط بیافزایند
پرگولاهای زیبا نیز با شبکه ها و طراحی های چوبی زیبا ساخته می شوند و گاه نیمکتهای چوبی کوچکی نیز برای دمی آسودن در آنها
آب بندی دیوار حائل
بنا پاسبان یا این که دیوار حائل
بنا دربان یا این که دیوار حایل دیواری میباشد که بتواند بصورت یک بنأ نگه دارای و توکل گهگاه برای پایداری بنأ دیگر، یا این که دوری از ریزش، و مهار خاک‌های تپه‌ها یا این که دیگر عارضه ها طبیعی مشرف به جاده‌ها یا این که ساحلی در حدود دریاها و دامنه‌های غیرطبیعی و در مجموع هر جا که احتیاج به توکل‌گاهجانبی باشد استعمال شود. وجود خاک محدود در بین دو طول متفاوت و نیز در جاهایی که منظره نیاز شدید
مستند ثانیه های سربی

معرفی مستند به مناسبت سالگرد قیام ۱۷ شهریوردر تظاهرات روز 17 شهریور 1357 آپاراتچی سینما ملت (سیلوانا) واقع در میدان ژاله سابق (شهدا) که حالا تبدیل به پردیس شکوفه شده، از پنجره کوچک آپاراتخانه مشرف به میدان شهدا وقایع، در گیری ها و کشتار مردم توسط نیروها و ماموران شاه را می بیند و در این فیلم آن ها را بازگو می کند.
عملیات بیت المقدس 4
تصرف‌ بلندی‌های‌ شاخ‌ شمیران‌ و شاخ‌ سومر

عملیات‌
«والفجر10» علاوه‌ بر آزادسازی‌ «حلبچه» و تصرف‌ چند ارتفاع‌ مهم‌ در
منطقه، سبب‌ نزدیکی‌ رزمندگان‌ ایرانی‌ به‌ تأسیسات‌ سد «دربندیخان»
گردید.

همین‌ امر باعث‌ شد که‌ طراحان‌ جنگ‌ به‌ عملیاتی‌ دیگر در این‌ منطقه‌ و همچنین‌ تصرف‌ ارتفاعات‌ مشرف‌ به‌ سد بیندیشند.

به‌ همین‌ منظور عملیات‌ «بیت‌المقدس‌4» در 6 فروردین‌ ماه‌1367 با رمز «یا اباعبدالله(
جعفر. بن مثنی گوبد من درمدبنه بودم زمانی که سقف  مسجد طرف بلای قبر پیغمبر فروریخته بود  و گارگرها بالا ،میرفتند و پایین میامدند من همراه جماعتی انجا بودم برفقای خود گفتم کدام یک از شما بناست امشب خدمت امام صادق ع برسد مهران بن ابی نصر گعت من گفت و اسماعیل  بن عمار صیرفی هم گفت من ما باندو گفتیم از ان. حضرت راجع ببالا رفتن دراینجا بپرسبد تا ماهم بر قبر پیغمبر ص مشرف شویم  چون فردا شد اندونفر را دیدم وهمه گرد امدیم اسماعیل  گفت انچه را گفتیدما
اخلاص محدث قمی رحمه الله
محدث قمی، حدیث اخلاص بود و آیه زهد. در مسیری که می رفت، اگر کوچک ترین شبهه ای در دلش رخنه می کرد که قدمش برای خدا نیست و یا وسوسه ای قلبش را می لرزاند، بدون هیچ تأملی از مسیر بازمی گشت. حتی اگر جمعیت بسیار نمازگزار، در قلبش او را متوجه خود می ساخت، ازامامت جماعت خودداری می کرد. یکی از دانشمندان معاصر حکایت می کند:
من از همان اوقات که به تحصیل مقدمات اشتغال داشته ام، نام محدث قمی را در محضر مبارک پدر بزرگوارم زیاد و توأم ب
معرفی شهر یاسوجیاسوج را پایتخت درختان کشور ایران زمین می‌دانند . این شهر در دامنه دنا با قله های بلند آرمیده است و دارنده بیشه هایی از متاع زاگرسی , رودخانه هایی لبریز آب و آبشارهایی زیباست .یاسوج اقلیمی سردسیری با آب و هوایی معتدل ومتمایل به سرد داراست . با وجود این که این شهر از لحاظ گیرایی های توریسم در سطر شهرهای دیگر است کمتر مورد دقت گردشگران قرار گرفته است .یاسوج با فصل تابستان هایی معتدل و مطبوع از شایسته ترین آیتم
از مقاله سید حسن تقی‌زاده (سه زندگی در یک عمر) نوشته محمد علی همایون کاتوزیان در مجله ایران نامه، شماره 81 و 82، ص 14-15

«[سید حسن] تقی‌زاده از اروپا به آمریکا رفت و همانجا بود که در دسامبر ۱۹۱۴ کنسول آلمان در نیویورک با او تماس گرفت که برای مبارزه بر ضد روس و انگلیس
به آلمان برود: «ما شوق زیادی به آلمان داشتیم. ایرانی‌ها آلمان را مثل
پیغمبر حضرت داود می‌دانستند که آمده آنها را نجات بدهد. ما همه برای آلمان
سینه می‌زدیم...» شاید تقی‌زاده نمی‌دا
حرم امام رضا
آیا تا به حال به معنای حرم فکر کرده‌اید؟حرم ریشه عربی دارد و به معنای مکانی مقدس است.حرم امام رضا (علیه السلام) در مشهد مقدس واقع شده است.وجود مرقد مطهر و پاک امام رضا در مشهد باعث شده است که این شهر پایتخت معنوی ایران شناخته شود.این مکان یکی از بهترین و آرامش‌بخش‌ترین مکان‌ها برای ما مسلمانان و ایرانیان است.سالانه 20 میلیون‌ زائر از سراسر دنیا رزرو هتل در مشهد را انجام می‌دهند و برای زیارت هشتمین امام شیعیان راهی مشهد می‌شو
پیش از سفر به مشهد مقدس می بایست تمهیداتی را اندیشید تا به هنگام مشرف شدن به حرم امام رضا (ع) با کمترین میزان دغدغه ای روبرو باشیم. فارغ از اینکه چه برنامه ای برای سفر به مشهد داشته باشید می بایست محلی را برای اسکان موقت خود و همراهان تان در نظر بگیرید. عده ای از مسافرین و زائرین مشهد مقدس اقدام به رزرو و اجاره هتل های مستقر در شهر می کنند. عده ای دیگر با توجه به اینکه دوست و یا آشنایی در مشهد داشته باشند، به منزل وی مراجعه کرده و چند روزی را مهما

کد1723
1100 متر باغ
 130متر ویلای مبله دوخواب با دیزاین شیک
شاه نشین مشرف به باغ
45 متر سرایداری
دارای استخر مجهز
کل ملک نورپردازی شده
دارای برق قانونی و چاه آب
گاز سر ملک
دوربین مداربسته
واقع در مجموعه ای با امنیت بالا
دارای سند تکبرگ
تمامی فایلهای ماهدشت را اینجا مشاهده کنید.
تمامی فایلهای در متراژ 1000تا2000 متر را در اینجا مشاهده کنید
تمامی فایلها در1میلیارد و500 تا 1 میلیارد و 700میلیون را در اینجا  مشاهده کنید.
تماس با مشاور مربوط : 0912869

به نام حضرت دوست 
سالی که نکوست از بهارش پیداست
صلی الله علیک یا ابا عبدالله
اولین روزای سال 98 رو مشرف شدیم کربلا...
جاتون خیلی خالی 
پس از سالها زیارت اربعین و اون ازدحام جمعیت که نتونسته بودم داخل حرم بشم حالا با یک حرم بدون ازدحام ...
باورم نمی شد زیارت رجبیه کربلا قسمتم بشه 
هیچی نمیتونستم بگم ...
بیشترین ذکری که میچسبید بگم الحمدلله کما هو اهله 
اینم با خانواده ، دختر و دامادم خیلی آقا سرمون منت گذاشت ...
خدا سالیان سال روزی کنه زیارت رجبیه
بخشی از زندگی بانوی ژاپنی شیعه شده را با هم از زبان خودشان بخوانیم.
" نامم فاطمه اتسوکو هوشینو و ژاپنی‌الاصل هستم، 14 سال پیش به دین اسلام مشرف شدم و 8 ماه بعد از آن با اهل بیت(ع) آشنا و مذهب تشیع را انتخاب کردم، 9 سال است که به ایران آمدم، 6 سال ساکن تهران بودم و در حال حاضر 3 سال و نیم است که ساکن قم و طلبه جامعة‌الزهرا هستم. با اسلام هیچ‌گونه آشنایی نداشتم علاوه بر اینکه مردم کشور‌ ژاپن به لحاظ موقعیت ژئوگرافیکی و فرهنگی با اسلام آشنایی ندارد و
کرامت شهید
پای مادرم به شدت درد میکرد؛ به گونه ای که نمی توانست قدم به بیرون خانه بگذارد. حتی مدت ها بود که نتوانسته بود حتی به حرم حضرت معصومه(س) مشرف شود. به مادرم گفتم: ناامید مشو؛ به شهدا متوسل شو؛ شاید گوشه چشمی بیندازند و سلامتی ات را بازیابی. به یاد شهید لطفی افتادم؛ شهید مدافع حرم محمد مهدی لطفی نیاسر؛ همان که پدرش از اساتید مبارز حوزه علمیه قم بود و در مراسم تشییع فرزند شهیدش چنان باصلابت در دفاع از نظام و رهبری و سپاه سخن گفت که انگار
عنایات امام رضا علیه‌السلام به زائران خود
دیده و شنیده شده است که اشخاصی در مشاهد مشرفه به امامی که صاحب ضریح است، سلام کرده و جواب سلام را شنیده‌اند. شخصی گفته است: هر وقت برای زیارت حضرت امام رضا علیه‌السلام به مشهد مشرف می‌شوم ـ شاید در هر سال یک زیارت بیشتر نمی‌کرده است ـ در هر بار در زیارت اول، با وجود ازدحام جمعیت، تا ضریح راه برایم باز می‌شود، به ضریح نزدیک می‌شوم و زیارت می‌کنم و حضرت رضا علیه‌السلام خرجی راه و حتی مقداری پول برا
آستان امامزاده سیداحمد (علیه السلام) در بخش تخت شهرستان
بندرعباس، 60 کیلومتری شهر بندرعباس، دهستان تخت، روستای چاهستان واقع شده
است. بنای ساختمان بقعه شامل یک شبستان به مساحت تقریبی 200 متر مربع،
گنبد تک پوش، ایوان و رواق دورتا دور است.
به اعتقاد اهالی این امامزاده منسوب به امام موسی بن جعفر
(علیه السلام) می باشد که مورد تکریم و احترام اهالی منطقه و روستاهای
اطراف بوده و زائرین بسیاری از امارات متحده عربی جهت زیارت به این
امامزاد
معرفی پروژه برج مروارید تعاونی مسکن بقیه الله
برج مروارید تعاونی بقیه الله واقع در بزرگراه شهید خرازی در انتهای همت غرب واقع شده است . این برج دارای 31 طبقه است که 25 طبقه آن مسکونی ، یک طبقه آن لابی و 5 طبقه آن پارکینگ می باشد . این پروژه توسط تعاونی مسکن اریکه پارسیان ساخته شده است . هر طبقه دارای 8 واحد به متراژهای 125، 130 ( 2 خوابه ) ، 150 و 160( 3 خوابه ) متری می باشد .
 [caption id="attachment_7399" align="alignnone" width="281"] برج-مروارید-بقیه-الله[/caption] 
امکانات برج مروارید ت
 واقعه عاشورا و لشکر جنیان  
هنگامی که واقعه ی جانسوز کربلا در حال وقوع بود، زعفر جنی که رئیس شیعیان جن بود (مسلمانان جن همگی به دست مبارک امیرالمومنین علی علیه السلام در وادی الکثیب ازرق و محل بئر ذات العلم به دین اسلام مشرف شدند) در بئر ذات العلم، برای خود مجلس عروسی بر پا کرده بود و بزرگان طوایف جن را دعوت نموده و خود بر تخت شادی و عیش نشسته بود. در همین حال ناگهان متوجه شد که از زیر تختش صدای گریه و زاری می آید. زعفرجنی گفت: کیست که در وقت شاد
 این دو ویلا خیره کننده مدرن توسط معمار موریکیو ساخته شده است.هر ویژگی صلح آمیز و ملایمی که در طراحی محوطه یا خود طراحی ویلا وجود دارد با استایلی مشخص است.یکی،ترکیبی از فضای سبز و یک زمین بافت دار است،که به عنوان مرز خصوصی میان قسمت ورودی خانه و محل اصلی زندگی عمل می کند.ولی در مورد طراحی ویلا مورد دوم باید گفت دارای یک بدنه آبی  موثر است که در هنگام ورود به ویلا به افراد خانواده سلام میکند و یک خوش آمدگویی برای میهمانان برای استقبال است.یک پ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها